Oferta
Spis treści
Oferta
Oferta: Demontaż, Transport i Utylizacja Eternitu - Klienci Indywidualni
Oferta: Transport i Utylizacja - Dla Dekarzy
Oferta: Inwetntaryzacja - dla Gmin
Oferta: Chemia basenowa
Oferta: Druki Akcydensowe
Oferta: Druki MEN
Wszystkie strony


 


 

  - Demontaż, Transport i Utylizacja Azbestu -

 

Kompleksowa oferta wykonania prac związanych z usunięciem azbestu:


1)
Demontaż płyt azbestowo-cementowych, usuwanie innych materiałów azbestowych

- wykonanie za pomocą specjalistycznych środków, na mokro wraz z usuwaniem pyłu azbestowego, przez przeszkolone brygady wyposażone w specjalistyczne środki  ochrony osobistej

2) Zabezpieczenie, załadunek i przygotowanie odpadów zawierających azbest do transportu

– pakowanie odpadów w folie o grubości 0,2 mm i ich specjalne oznakowanie\

3) Transport

– wykonywany przez uprawnione jednostki dysponujące samochodami przystosowanymi do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR) w zabezpieczonych kontenerach lub na paletach.

4) Utylizacja odpadów azbestowych o kodach odpadu 17 06 05* i 17 06 01*

- transport na plac magazynowy oraz następnie selektywne składowanie odpadów na składowiskach odpadów niebezpiecznych

5) Wypełnianie wymogów formalno – administracyjnych

- opracowywanie pełnej dokumentacji technicznej tzn. karta przekazania odpadu, oświadczenie i faktura (dokumenty wymagane do uzyskania dofinansowania).

Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi. Posiadamy decyzje zatwierdzające program gospodarki odpadami niebezpiecznymi na terenie całego kraju

6) Monitoring stężenia włókien azbestu w powietrzu w rejonach prowadzenia prac demontażowych:

pobranie próbek powietrza, następnie transportuje się je do laboratorium gdzie poddawane są badaniu.

 

Poszczególne prace wyceniane są indywidualnie w zależności od specyfiki usługi min. miejsca wykonania prac, powierzchni demontażu, rodzaju materiałów azbestowych.

Realizujemy wszelkie formalności administracyjne, opracowujemy plan prac oraz pełnimy nadzór nad robotami, zapewniamy pełną dokumentację podwykonawczą.

 

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRODUKTACH I USŁUGACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  
Transport i Utylizacja Azbestu -
 
Mamy przyjemność poinformować, że proponujemy nawiązanie współpracę z firmami zajmującymi się demontażem płyt eternitowych
w zakresie transportu i utylizacji materiałów konstrukcyjnych zawierających azbest o kodzie 17 06 05 i 17 06 01 na terenie całej polski.
 
Działamy na podstawie zezwolenia wydanego przez Starostę wejherowskiego nr. OS-149/2004, 
Posiadamy własny plac zbiórkowy na terenie miasta redy, 
Współpracujemy z wieloma firmami logistycznymi dzięki czemu oferujemy niskie ceny transportu
 
 
Zapraszamy do współpracy oczekując na Państwa korespondencję i telefony w celu przesłania cennika i ustaleniu szczegółów.
 
W celu przesłania cennika proszę o kontakt:
e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
telefoniczny: (58) 671-85-63
Faxowy: (58) 671-48-82
bezpośredni: 602-459-852
 
Z poważaniem  
 
Marcin Murzyn
 


 
TWORZYMY I AKTUALIZUJEMY :


 PROGRAMY GOSPODARKI ODPADAMI

AZBESTOWYMI

OFERTA

 

            Zakład Usługowo-Handlowy MAXMED w ramach zlecenia na sporządzenie lub wykonanie aktualizacji programu gospodarki odpadami azbestowymi na Waszym terenie  przeprowadza inwentaryzację wszystkich materiałów zawierających azbest. Na tej podstawie, we współpracy z Waszymi specjalistami i wysłuchaniu wszystkich sugestii, opracowany zostanie Program usuwania azbestu, który zawierał będzie następujące informacje:

 1. stan prawny dotyczący postępowania w zakresie eksploatacji, konserwacji i usuwania wyrobów zawierających azbest,
 2. zadania i kompetencje organów samorządu terytorialnego związane z realizacją programu ogólnopolskiego,
 3. właściwości azbestu i jego oddziaływanie na środowisko; rodzaje i charakterystyka materiałów zawierających azbest; zużycie azbestu i zanieczyszczenia środowiska,
 4. oddziaływanie azbestu na człowieka (biologiczne działanie azbestu, skutki zdrowotne, sytuacja epidemiologiczna w Polsce),
 5. postępowanie z odpadami zawierającymi azbest,
 6. diagnoza stanu na  rok bieżący,
 7. wykaz przedsiębiorców posiadających zezwolenia na demontaż, transport i utylizację odpadów azbestowych,
 8. możliwości pozyskania środków finansowych na działania związane z usuwaniem azbestu,
 9. ocena programu w sprawie przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko,
 10. monitoring, założenia i weryfikacja programu.

 

Integralnym elementem programu będą:

 1. zestawienie zbiorcze (ilościowe) zidentyfikowanych na Waszym terenie  wyrobów azbestowych wraz z ich lokalizacją i sposobem użytkowania,
 2. wykaz wyrobów cementowo-azbestowych zlokalizowanych na przedmiotowym terenie wraz z dokumentacją fotograficzną. 

 

Planowany harmonogram prac:

-         inwentaryzacja: do 50dni kalendarzowych

-         złożenie kompletnej dokumentacji wraz z Programem: do 90 dni kalendarzowych

 

W ramach dobrze rozumianej współpracy oferujemy pomoc przy tworzeniu wniosków konkursowych  do Ministerstwa Gospodarki.

 

Firma MAXMED przyjmuje do wiadomości, iż fakt otrzymania zlecenia może być uzależniony od otrzymania środków finansowych w ramach dofinansowania przez Ministerstwo Gospodarki lub przez inne źródło finansowania.

 

W nadziei na owocną współpracę

Pozostaję z poważaniem

 

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRODUKTACH I USŁUGACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 


 

 

 


 

- Chemia basenowa -

Każdy basen, żeby był czysty i higieniczny i żeby kąpiel sprawiała przyjemność, musi być pielęgnowany.
Część zanieczyszczeń zatrzymują urządzenia filtrujące i dlatego należy je poddawać kontroli czy działają prawidłowo, ale żadne urządzenie filtrujące nie gwarantuje 100% oczyszczenia wody. Bakterie, mikroby, glony, grzyby, pyłki kwiatowe, drobny pył, drobinki skóry są za małe i przedostają się przez filtr. Poza tym bakterie, glony i grzyby rozprzestrzeniają się w wodzie (im woda cieplejsza tym szybciej) i powlekają ściany basenu śliską, cienką zieloną warstwą co stanowi brzydki widok. Z tego powodu należy zapobiegać rozwojowi glonów, bakterii i grzybów, a istniejące zwalczać. 


 

Regulacja współczynnika pH

Prawidłowa wartość współczynnika pH w wodzie basenowej jest najważniejszym krokiem w pielęgnacji basenu. Utrzymanie wartości pH pomiędzy 7,0 a 7,4 musi być Państwa celem. W ten sposób oszczędzacie Państwo na zużyciu środków do pielęgnacji wody i swojej pracy.Kwaśna woda (pH poniżej 7,0) koroduje metale i niszczy sam basen i oprzyrządowanie. Woda alkaliczna (pH powyżej 7,4) osłabia działanie środków grzybobójczych i dezynfekujących, powoduje wytwarzanie się wapnia w wodzie (zmętnienia) i zwiększa się jej szkodliwość dla skóry i oczu (swędzenie skóry, zaczerwienienie i pieczenie oczu). Również proces koagulacji, a w szczególności z solami aluminiowymi wymaga utrzymywania wartości pH w zakresie między 7,0-7,4, aby zapewnić niedostawanie się aluminium do wody basenowej.

Do regulacji współczynnika pH stosujemy:

 • Regulatory pH-Minus płynny i granulat

 • Regulatory pH-Plus płynny i granulat

 


 

Dezynfekcja wody basenowej

Ponieważ do wody basenowej stale dostają się ciała obce, takie jak pył, pot, itd., należy przy nowoczesnej pielęgnacji wody używać koniecznie skutecznych
i wysokowartościowych środków dezynfekujących. Głównie są to preparaty zawierające chlor, które działają bakteriobójczo (dezynfekcja) i utleniają zabrudzenia organiczne.

 • Chemoclor T Granulat 65 (>56% aktywnego chloru),

 • Chemoclor T Szybkie Tabletki (>56% aktywnego chloru),

 • Chemoclor T Tabletki 20g i T Tabletki 200g ( ok.90% aktywnego chloru),

 • Chemoclor płynny (> 16% aktywnego chloru),

 • Chemoclor CH Granulat (ok. 68% aktywnego chloru),

 • Stabilizowany podchloryn sodowy (ok. 15% aktywnego chloru)

 

Zapobieganie powstawaniu glonów

Intensywna eksploatacja kąpieliska, deszcz i wysokie temperatury sprzyjają procesowi tworzenia się glonów. Glony rozmnażają się bardzo szybko, często w ciągu niewielu godzin i pokrywają ściany basenu, schody i dno śliską warstwą, która jest nie tylko nieestetyczna , ale stwarza również niebezpieczeństwo wypadków. Glony są również idealną pożywką dla bakterii i grzybów. Rozwojowi glonów trzeba więc od początku zapobiegać, ponieważ mogą być odporne na chlor, wymagane jest zastosowanie substancji czynnych - środków glonobójczych, które szybko i sprawnie gwarantują niszczenie glonów, w taki sposób aby skóra i oczy nie były podrażniane.

 •  
  • Alba Super,
  • Alba,
  • Alba Standard,
  • Antyglon Super,
  • Calzelos

 


 

Koagulacja

Mętna woda? Każdy zna ten problem i to pomimo wystarczającej i właściwej wartości pH. Do wody basenu docierają widoczne zanieczyszczenia jak np. włosy, liście oraz niewidoczne dla oka mikroskopijnej wielkości np. bakterie, zarodki, proteiny, tłuszcze włącznie z kosmetykami itp. Te najdrobniejsze zanieczyszczenia które nie powinny być mylone z autentycznie rozpuszczalnymi w wodzie substancjami jak np. z solami, mocznikiem itp., mogą nie być skuteczne zatrzymane przez filtry piaskowe (tylko filtry piaskowe nadają się przy koagulacji). Jeśli jednak dodać do wody przed filtracją środki koagulacyjne to wówczas wiele z tych najdrobniejszych substancji utworzy duże płatki, które zostaną zatrzymane na filtrze. Dzięki koagulacji zmniejszy się także ilość chloru potrzebna do utlenienia substancji zawartych w wodzie, ponieważ te mechanicznie usunięte przez koagulację substancje nie muszą już być chemicznie redukowane.

 • Flockfix płynny, 
 • Flockfix płynny,
 • Flockfix granulat, 
 • Koagulant płynny.

 


 

Środki czyszczące  

Nie tylko woda musi być pod względem higienicznym bez zastrzeżeń, ale również cały obszar wokół basenu, jest to zrozumiałe dla każdego. Zaniedbywanie czyszczenia oznacza oszczędzanie nie we właściwym miejscu.
UWAGA! Do czyszczenia basenów i ich otoczenia nie nadają się ogólnodostępne środki czyszczące.
Nasze produkty, które stworzone są dla wrażliwego obszaru basenów kąpielowych są prawdziwymi pomocnikami.

 

 • Compactal,

 • Keraclin F,

 • Randklar,

 • Flisan.


 

Produkty Specjalne

Produkty zwalczające wyjątkowe problemy mogące wystąpić na basenie.

 • Chlor stop

 • Metal Magic

 • Calzestab-eisen-ex

 • Odpieniacz

 


 

 -->CENNIK CHEMIA BASENOWA<--

(Kliknij aby pobrać)


 

Zapachy do saun i basenów


Stosowany zawsze jeden zapach, nawet eukaliptusa może się znudzić. Pod tym mottem stworzyliśmy dla Państwa paletę produktów z ponad 20 kompozycjami zapachowymi. Przez to Państwa sauna, łaźnia parowa lub Whirpool stanie się miejscem szczególnym dla gości. Odkryjcie fascynujący świat ożywiających, odprężających, egzotycznych, harmonizujących, pielęgnujących i tajemniczych aromatów.

Ogólnie odnośnie jakości produktów Lacoform: Wszystkie kompozycje zapachowe są wykonane z czystych olejków eterycznych naturalnego pochodzenia z substancjami nośnymi o jakości produktów spożywczych względnie kosmetycznych!

Parfum d'Eau jest perfumowanym koncentratem bez alkoholu, który doskonale rozpuszcza się w wodzie i nadaje jej bardzo delikatny i przyjemny zapach. Dotyczy to basenów typu Whirpool jak również zwykłych basenów.

 

 

 

Sposób dozowania zapachów do saun

W zależności od wielkości kabiny około 5-10 ml. na jeden litr wody. Zawiera olejki eteryczne  alkohole. Nie zawiera substancji syntetycznych. Nigdy nie wlewać do dozownika wstanie nie rozcieńczonym.

Sposób dozowania zapachów do łaźni parowej

W zależności od zastosowanej automatyki i potrzeb konsumentów pobieranie określonej dawki ustawienie automatem. zawiera Zawiera olejki eteryczne i alkohole. Nie zawiera substancji syntetycznych. Preparat podstawić w postaci nierozcieńczonej pod sondę poborową lub przelać do odpowiedniego zasobnika poboru.

Sposób dozowania zapachów do systemów Wirpolla

Rerfum d eau jest perfumowanym koncentratem bez alkoholu, nadaje wodzie bardzo delikatny i przyjemny zapach. Jest wysoko skoncentrowany dozowanie ok. 3-5ml na 1000 litrów wody. Przy normalnym dozowaniu zapach utrzymuje sie przez 2-3 dni.wodaw basenie nie musi być wymieniana, mimo iż zapach sie ulatnia to jakość wody pozostaje niezmieniona. Zawiera esencje eteryczne i środki konserwujące

 

Nazwy i walory lecznicze zapachów do łaźni parowych i saun

Indeks

 

 Nazwa

Zapachy do łaźni parowych i saun grupy I                                 

1485

1484

1478

1495

1496

Chiński eukaliptus

Mięta Pieprzowa

Zielona limonka

Orientalny

Anyż

Pobudzający

Odświeżający

Pobudzający

Odprężający

Aromatyczny

Dezynfekujący

Pobudzający

Odświeżający

Pielęgnujący

Wzmacniający

Działający Wykrztuśnie

Wzmacniający

Poprawia humor

Przyjemnie usposabia

Pobudzający krążenie

Zapachy do łaźni parowych i saun grupy II                                

1486

1523

1494

1513

1471

Eukaliptus z mięta

Kwiat Akacji

Zielone jabłko

Indyjska Róża

Siano z Montafon

Odświeżający

Pobudzający

Odświeżający

Uspakający

Odprężający

Poprawia oddychanie

Odświeżający

Wzmacnia apetyt

Wzmacniający

Uspokajający

Chłodzący

Poprawia humor

Przyjemnie usposabia

Harmonizujący

Uśmierzający Ból

Zapachy do łaźni parowych i saun grupy III                               

1473

1489

1481

1516

Mięta z Alaski

Fińska brzoza

Pomarańcza z mandarynką

Letni Bez

Odświeżający

Pobudzający

Odświeżający

Odprężający

Poprawia Oddychanie

Łagodzący

Pobudzający

Pielęgnujący

Chłodzący

Stabilizujący

Wzmacnia Apetyt

Poprawia Humor

Zapachy do łaźni parowych i saun grupy ekskluzywnej         

1488

1490

Kosodrzewina

Szlachetna jodła

Odświeżający

Łagodzący

Wzmacniający

Wzmacniający

Pobudza Krążenie

Koncentrujący

 


CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRODUKTACH I USŁUGACH

--> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI <--


 

- Druki Akcydensowe - 

- Najtańsze druki medyczne - sprawdź nasze ceny ! -

Obsługujemy klientów z terenu całej Polski Naszymi atutami są:
Wysoka jakość towarów
Konkurencyjna cena
krótki czas realizacji.
Oferujemy różnego rodzaju druki Akcydensowe, powszechnego użytku, dla urzędów miast i gmin, powiatowych urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej, recepty, druk offsetowy oraz szeroki asortyment artykułów biurowych. 
 

OFERTA Z DRUKAMI DO POBRANIA (kliknij tutaj aby pobrać)

Przyjmujemy zamówienia pisemne, telefoniczne lub pocztą elektroniczną: e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRODUKTACH I USŁUGACH

--> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI <--

  

- Druki MEN -   

JAKO HURTOWNIA OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY. -

 

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.

Zajmujemy się zaopatrzeniem placówek oświatowych w: dyplomy i znaczki okolicznościowe, świadectwa, gilosze i legitymacje szkolne, indeksy, dzienniki lekcyjne, arkusze ocen, birety oraz inne druki księgowe, rejestry, kroniki i księgi zgodne z obowiązującymi rozporządzeniami.

Dzienniki lekcyjne, kroniki, księgi i rejestry są szyte oraz oprawione w różne kolory okleiny introligatorskiej. Dyplomy wydrukowane są na papierze kredowym 300g/m2. Znaczki okolicznościowe o średnicy 55 mm są trwałe i estetyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub pobrania oferty

OFERTA Z DRUKAMI DO POBRANIA (kliknij tutaj aby pobrać)

porównania cen z innymi firmami. Przyjmujemy zamówienia pisemne, telefoniczne lub pocztą elektroniczną: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wyroby wysyłamy za pośrednictwem i według taryfy Poczty Polskiej lub firm kurierskich w twardych opakowaniach zapobiegających uszkodzeniu. Płatność - przelew lub pobranie. Prosimy o podanie dogodnego terminu realizacji i formy płatności.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRODUKTACH I USŁUGACH

--> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI <--